Yalnızlığın Özeti..

ibrahim fırat | Cuma, Kasım 27, 2015 | 0 yorum
Çok anlamlı bir video. Mutlaka izlenilmesi gerekenler arasındadır. İzlerken bir kere daha düşünmenize neden olacak çok anlamlı kesit. Ancak konuşma sırasında sigara ateşleniyor ve bu yanlış bir durum. Bu videoyu izleyen çocuklar veya gençler sigaraya özenebilir. Bu yüzden videonun beğenmediğim tarafı içinde sigara olması. En azından onun gizlenmesi lazımdı.
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if