FileRestorePlus 3.0.6.303

ibrahim fırat | Cuma, Aralık 25, 2015 | 0 yorum
FileRestorePlus 3.0.6.303 İndir

      PROGRAM BİLGİLERİ        PROGRAM
Üretici Firma eSupport.com, Inc.
Lisans Deneme
Dil Desteği ( Arayüz ) Türkçe
Program Boyutu 3.2 MB
İşletim Sistemi Windows 7
Ekleyen İbrahim Fırat
Program Kategorisi Yedekleme - Kurtarma
Açıklama ( Özellikleri ) Kalıcı olarak sildiğiniz ancak sonra işinize yarayacak dosya, belge, resim vb. gibi tamamen silinmiş. Çöp kutusundan da silinmiş dosyaları geri getirme ve kurtarmaya yarayan çok kaliteli bir yazılımdır. Ancak bu deneme sürümüdür. 
    Programı İndirmek için  > > >http://www.filerestoreplus.com/files/filerestoreplus_setup.exe
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if