Kur'an-ı Kerim 21. Sayfa

ibrahim fırat | Cuma, Aralık 25, 2015 | 0 yorum
Kur'an-ı Kerim 21. Sayfa Sesli Olarak Dinle Yavaş Okunuş.


Bakara suresi 1. cüz 21. sayfa Kur'an-ı Kerim Recep Toraman Hoca tarafından yavaş şekilde okunmuştur. Rahatlıkla kelimeleri takip edebilirsiniz.Bir önceki Kur'an-ı Kerim Okunuşu "Kur'an-ı Kerim 20. Sayfa" Bakara Suresi 1. Cüz sesli yavaş okunuşu dinlemek için ilgili sayfaya gidebilirsiniz.
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if