iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

yedekparcatr.com sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Diriliş şarkısı (Adil Şan)

22 Aralık 2015 - # #


Bayırbucak Türkmenlerinden muhteşem 'Diriliş' şarkısı

Bir yarışma programında sahne alan "Adil Şan" isimli yarışmacı Suriye Bayırbucak Türkmenlerini temsilen söylediği şarkı büyük ilgi gördü. Kısa süre içinde binlerce kişi tarafından dinlenildi ve paylaşıldı. İşte o şarkı..
Yorumlar

  1. trt 1 ekranlarında yayınlanan diriliş dizisi oldukça popüler oldu.Eskiden Kurtlar vadisi ekranlarına kilitlenen kullanıcılar artık diriliş ertuğrul izliyor.Hal böyle olunca reklamı da iyi oluyor şarkının ve şarkı sözlerinin.Bayırbucak türkmenleride gayet güzel seslendirmiş şarkıyı.

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.