Öncesi ve Sonrası Bakın Ne Oldu?

ibrahim fırat | Perşembe, Aralık 10, 2015 | 2 yorum
Putin'e Kafa Tutan Adam Öncesi Sonrası


Bu video yakın zamanda çekilmiş ancak gerçek olmadığına inandığımız tabi ki bu kardeşimiz bizleri güldürmek için çekmiş olabilir. Bu yönde başarılı olmuştur. Olayın öncesi ve sonrası olarak video işlenmiş. Bu video "İnternet Fenomenleri" youtube kanalından embed kodu ile alınmıştır.


İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

2 yorum:

  1. Bu ara zaten piyasada surekli putin geyikleri mevcut komik olmus

    YanıtlaSil
  2. Allahım valla sesli güldüm nasılda atar yapıyor putine

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if