Yapı Ve İnşaat Sektörünün Online Platformdaki Bilgi Portalı

Özgür | Perşembe, Aralık 10, 2015 | 0 yorum
Dijital sektör üzerinden sizlerde inşaat projeleri baştan olmak üzere daha pek çok konuya hakim olabileceğiniz bilgileri bulabileceğiniz yapı sitesiyle hareket edebilir ve ne kadar doğru bir iş çıkardığınızı da böylece görebilirsiniz. Bu sayede ilgi ve iş alanınıza gereken bu kategoride doğru adımları atma başarısını göstereceksiniz.
Kentsel Dönüşüm - İklim Zirvesi'nde 38 Ülkeden Jeortermal Enerji İttifakı
                Hemen yeni ve güncel emlak haberleri ile konut piyasasında olan tüm gelişmeleri analiz etme şansını da yakalayacaksınız.


Bu zamana kadar hiç bir yerde denk gelmediğiniz ve % 100 özel olan mimari projeler içinde artık bir tıkla burada tüm incelemeleri yapabileceğiniz sözünü verelim. Ülkenin her bir köşesinden yoğun bir ziyaretçi akınına uğrayan adres olmaya devam ettiğini de belirtelim.

                Özellikle son dönemlerde şehirlerin yeniden yapılanması için aktif rol oynayan kentsel dönüşüm çalışmalarını da http://www.yapi.com.tr/ ile sürdürebilir ve ne kadar doğru bir iş çıkardığınızı da anlayabilirsiniz. Artık sektörünüze dair yeni ve taze haberleri burada okuyacak, bunlar için üyelik veya ücret ödemenize gerek bulunmadığını da keşfedeceksiniz.
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if