DiskDigger 1.8.0.1701

ibrahim fırat | Salı, Ocak 19, 2016 | 2 yorum
DiskDigger 1.8.0.1701 İndir.

      PROGRAM BİLGİLERİ        PROGRAM
Üretici Firma Defiant Technologies, LLC
Lisans Ücretsiz
Dil Desteği ( Arayüz ) İngilizce
Program Boyutu 378 KB
İşletim Sistemi Windows 7
Ekleyen İbrahim Fırat
Program Kategorisi Yedekleme - Kurtarma
Açıklama ( Özellikleri ) Bu program ile  hafıza kartınızdan silinmiş, format atılmış ve yanlışlıkla silmiş olduğunuz  dosyalarınızı kurtarmanız için alternatif bir yazılımdır. Aynı zamanda ücretsiz olarak sunulmaktadır. Boyutu küçük ve fazla yer kaplamaz
    Programı İndirmek için  > > >http://diskdigger.org/diskdigger.zip
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

2 yorum:

  1. Bu programla ile Shift + Delete ile sildiğim dosyaları geri yükledim başarılı bir program tavsiye ederim.

    YanıtlaSil
  2. DiskDigger ile geçen ay format ile kaybettiğim müziklerime şuan tek tek ulaşıyorum, program halen çalışıyor ve görünüşe göre bana daha çok kaybettiğim verileri geri verecek :)

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if