İlk Kez Limon Yiyen Bebekler

ibrahim fırat | Perşembe, Ocak 21, 2016 | 4 yorum
Limon oldukça faydalı C vitamini içeren ve birden çok faydası olan sofralarımızdan eksik etmediğimiz limonu ilk defa bebekler deneyince ortaya değişik görüntüler çıktı.

Bu video "Kıvanç Boğaç" Youtube kanalından alınmıştır.


İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

4 yorum:

 1. Evet ilk limon cok komik oluyor bizde oglum limon yediginde cok eglenmistik

  YanıtlaSil
 2. İlk ya da x sefer ,limon sürekli aynı etkiyi bırakıyor,videoyu izlerken bile ağzım ekşidi

  YanıtlaSil
 3. çok tatlı ya bayıldım :)) ben bile onu izlerken fena oldum bu şekilde çekilmiş videolara bayılıyorum bebeklerde ve hayvanlarda başka videolarda koyun lütfen

  YanıtlaSil
 4. Cidden çok tuhaf oluyor tepkileri şaşırıyorlar :) Tadı farklı olsa da faydası çok.

  YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if