Kur'an-ı Kerim 24. Sayfa

ibrahim fırat | Salı, Ocak 05, 2016 | 0 yorum
Kur'an-ı Kerim 24. Sayfa Yavaş Okunuşu Dinle.


Recep Toraman Hoca efendinin okuduğu tecvid kurallarına uygun olarak okunan ve yavaş şekilde olduğu için kolayca takip edebileceğiniz okunuşu dinleyebilirsiniz.

Kur'an-ı Kerim 24. Sayfa (çok yavaş okuyuş), Yeni öğrenenler için Kur'an-ı Kerim, çok yavaş okuyuş, oku, dinle, takip et, mukabele, hatim, bilgisayardan ve cep telefonundan Kur'an okuma imkanı, bakara suresi, recePToraman

Bakara suresi 2. Cüz Videoİçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if