iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Dünya Harici Geldiği Düşünülen Neseneler

8 Ocak 2016 - #


Artık günümüzde yeni birçok şey bulunuyor. Bazı nesneler var dünyanın dışından geldiği düşünülmektedir. Tam olarak bir açıklık getirilemese de inananlar var inanmayanlar var. Biz bu konuda kararsısız.


Yorumlar

 1. İlluminati üzerinde dönen pek çok yalan-yanlış bilgilerden biride bu sürengen ırk meselesidir.

  YanıtlaSil
 2. daha bir ikisi hariç hiç karşılaşmadığım şeyleri öğrenmiş oldum bilgiler hayal mahsulu değilse çok ilginçler.ufo dişlisi çok ilgimi çekti.

  YanıtlaSil
 3. Küre ve ufo dişlisi gerçekten ilginç insan bu düşüncelere daldığı zaman sürü ile cevapsız soru ile karşılaşıyor

  YanıtlaSil
 4. Bene bugünkü teknolojilerin birçoğu uzaylılar tarafından getirildi. Özellikle Amerika ve gene özellikle 2. dünya savaşından donra bu uzaylılarla iletişimi sonucu teknolojide zamanın çok çok ilerisinde yol katetti.

  YanıtlaSil
 5. İlgic bir konu olmus yazan arkadasin eline saglik bizide bu konuda bilgilendirmis oldu

  YanıtlaSil
 6. Meteorlar falan dünya dışından gelebilir fakat işlenmiş nesnelerin pek dünya dışından geldiğini zannetmiyorum bence kurmaca hepsi.

  YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.