Bonzai ve Zararları Nedir? sinema

Piton Yılanı Domuzu Böyle Yuttu!

ibrahim fırat | Çarşamba, Ocak 20, 2016 | 3 yorum

Piton yılanlarını hemen hemen herkes bilir. Çok tehlikeli ve dünyanın en büyük yılanlarından biridir. Hemen hemen büyük ebatta olan her şeyi yutabilme kabiliyetine sahiptirler. Bu video da ise dev piton yılanının domuzu  yuttuğu anlar kaydedildi.

Bu video "ofli85" youtube video kanalından alınmıştır.

İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

3 yorum:

  1. Kemiksiz yapısı sayesinde yapabiliyor bunu,Pitonun boğayı yuttuğunu söyleyenler var

    YanıtlaSil
  2. Bir tanesini yuttuktan sonra bir diğerine başladı nasıl bir şey bu :)

    YanıtlaSil
  3. Hey yavrum hey :)Şu yılanlardan ve timsahlardan gerçekten korkulur. Allah karşımıza çıkarmasın bunları mazallah bizi de yerler :)

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if