Zamanlayamamak Buna Denir.

ibrahim fırat | Pazartesi, Ocak 25, 2016 | 1 yorum
Zamanlama önemlidir. Ama bazen bu gibi durumlar deniz için geçerli olmaz. Suyun ne  zaman ne kadar çekileceğini kestirmek zor olabilir. Bu video da o örneği göreceksiniz kısa ve öz video.


Bu video "ramirez ktla" Youtube kanalından alınmıştır.


İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

1 yorum:

  1. Gerçekten herkesin ibret alması gereken bir durum yaşanmış. Zamanlama en az zaman kadar önemlidir. Ayrıca umarım ki kötü bir durum yaşanmamıştır, çok fena oldu :(

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if