iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

yedekparcatr.com sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Bu değişikliklere İnanamayacaksınız!

23 Şubat 2016 - #


Artık günümüzde estetik ameliyatları sık sık olunuyor. Bazen insan istediği gibi olmuyor. Şurayı düzeltelim derken hatalardan dolayı türlü türlü ameliyatlardan geçerek Allah'ın vermiş olduğu şekli değiştirmek isteyenlere ibret için dünyada genelinde geçirilmiş en korkunç 10 estetik ameliyat hazırlayan (Ruhi Çenet)
Yorumlar

  1. Estetik operasyonlara karşıyımdır, ama video gerçekten oldukça şaşırtıcı ve ilgi çekici. Nereden nereye gelmiş olay, çok başarılı buldum.

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.