Friday the 13th filmi (2017)

ibrahim fırat | Salı, Şubat 23, 2016 | 1 yorum
Friday the 13th - Friday the 13th 2017 filmi


2017 yılında vizyona girecek olan bu filmin türü korku içeriklidir. Vizyon tarihi "13 Ocak 2017" ABD yapımı sinema filmidir. Korku türünde film sevenler için izlenilmesi gereken güzel bir olacağı şimdiden belli olmaya başladı bile.

Friday the 13th filminin yönetmeni xxx bu bilgiler film çıktığı zaman güncellenecektir. Şuan için elimizde olan bilgiler bunlardır.
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

1 yorum:

  1. 13 sayısı Avrupa kültüründe, sinemada da bolca işlenen bir konu. Eski 13. Cuma filmlerini hatırlıyorum da çocukluğumuzun korku filmiydi. Gerilim için kullandıkları müzikler hala kulaklarımda :)

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if