Passengers Filmi (2016)

ibrahim fırat | Çarşamba, Şubat 24, 2016 | 0 yorum
Passengers 2016 Filmi Hakkında:


2016 yılına ait "passengers" filminin türü "Bilim Kurgu , Gerilim , Macera" içeriklidir. Filmin yönetmeni "Morten Tyldum" ve oyunlarından bazıları ise "Jennifer Lawrence , Laurence Fishburne , Michael Sheen , Chris Pratt , Robert Larriviere", vizyon tarihi "30 Aralık 2016"dır.

Oldukça iyi bir film olacağı bellidir. Filmin vizyona girmesine biraz zaman olmasına rağmen hayranları sabırsızlıkla beklemektedir.

Vizyona girdiği veye gireceği zaman film hakkında detaylar güncellenecektir.

İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if