Roadkil's Unstoppable Copier 5.2

ibrahim fırat | Çarşamba, Şubat 17, 2016 | 0 yorum
Roadkil's Unstoppable Copier 5.2 İndir

      PROGRAM BİLGİLERİ        PROGRAM
Üretici Firma Roadkil
Lisans Ücretsiz
Dil Desteği ( Arayüz ) Türkçe
Program Boyutu 400 KB
İşletim Sistemi Windows 7
Ekleyen İbrahim Fırat
Program Kategorisi Yedekleme - Kurtarma
Açıklama ( Özellikleri ) Bilgisayarınızda zarar görmüş diskiniz varsa veya zarar gören disklerinizdeki verileri kolay şekilde kurtarmanıza yardımcı olur.  Unstoppable Copier isimli yazlım ücretsizdir ve arayüzü Türkçe olarak ayarlanmıştır. Bu program ile zarar görmüş disk verilerinizi kurtaracaksınız. 
    Programı İndirmek için  > > >http://www.roadkil.net/download.php?FileID=422&ProgramID=29
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if