iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

yedekparcatr.com sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

USB Image Tool 1.72

19 Şubat 2016 - #


USB Image Tool 1.72 İndir

      PROGRAM BİLGİLERİ        PROGRAM
Üretici Firma Alexander Beug
Lisans Ücretsiz
Dil Desteği ( Arayüz ) İngilizce
Program Boyutu 360 KB
İşletim Sistemi Windows 7
Ekleyen İbrahim Fırat
Program Kategorisi Yedekleme - Kurtarma
Açıklama ( Özellikleri ) Genel olarak  flashdisk kullanan biriyseniz bu yazılım tam size göredir.  Diskinizde ki verileri yedeklemenize olanak tanıt. Çok kullanışlı ve ücretsiz bir  programdır. Ve bunun yanı sıra biçok özelliği ile çok kişi tarafından kullanılan yazılımdır.
    Programı İndirmek için  > > >http://www.alexpage.de/download/usbit/usbit.zip

Yorumlar

 1. Flash belleği aktif olarak kullanıyorum. Bir keresinde dosyalarım virüs sebebiyle silinmişti. O günden sonra belleğin de yedeğini tutmanın doğru olacağını düşündüm. Program bu konuda gayet işlevsel.

  YanıtlaSil
 2. Programın arayüzü sade ve kullanışlı biraz kullanıcı dostu olarak iyi düşünmüşler. Ben flash disk kullanan her bilgisayar sahinin bilgisayarında olması gereken bir program.

  YanıtlaSil
 3. Böyle bir programın olduğundan haberim bile yoktu teşekkürler paylaşım için flashı çok aktif kullanmasamda işime yarayacaktır :)

  YanıtlaSil
 4. flash bellek kullananlar için oldukça iyi bir program verileri yedeklemenize yarar..

  YanıtlaSil
 5. Yedeklemek ve geri yüklemek için gerçekten kolay kullanımlı ve etkili bir yazılım

  YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.