17 Şubat 2016 Ankara'da Patlama Anı.

ibrahim fırat | Perşembe, Şubat 18, 2016 | 1 yorum
Dün akşam saatlerinde meydana gelen patlamada ki ilk görüntüler "cihan haber ajansı" tarafından yayınlandı.

Bu video cihan haber ajansı youtube kanalından embed kodu ile alınmıştır.İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

1 yorum:

  1. Terörün her türlüsüne karşıyız. Yeter artık o kadar insanlar kötü yönetilen siyasetten dolayı ya ölüyor yada öldürülüyor. Günde artık 5-10 şehit veriyoruz. Neden birileri elini masaya vurmuyor. Olayda yaşamını yitiren kardeşlerimize allahtan rahmet ailelerine başsağlığı dilerim.

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if