Enteresan Sosyal Deney

ibrahim fırat | Çarşamba, Şubat 10, 2016 | 3 yorum
Ben Adam Öldürdüm İtirafı [ Sosyal Deney ]


Bugün gezinti yaparken bir arkadaşın sitesinde denk geldiğim bu şaka ilginç geldi ve sitemize eklemeye karar verdik. Bir sosyal deney "ben adam öldürdüm" şakası ve insanların verdiği tepkiler videoda.


İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

3 yorum:

  1. Arkadaşlar çok ilginç bir sosyal deney videosu çekmiş. Ben meraklıyımdır böyle sosyal deney olaylarına tepkilerde değişik olmuş biraz amatörlük var kamera çekimiyle alakalı fakat yeni videolarında düzeltirler diye düşünüyorum. :)

    YanıtlaSil
  2. İlginç bir sosyal deney denemesi olmuş ama biraz da tehlikeli işler bunlar arkadaşların başına heran birşey gelebilir yani kimin ne tepki vereceği belli olmaz sonuç olarak :)

    YanıtlaSil
  3. deney güzel ama biraz tehlikeli gibi sanki

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if