Uzayda Yolculuk

ibrahim fırat | Salı, Şubat 23, 2016 | 2 yorum
Hepimiz aslında bir uzaylıyız. Çünkü uzayda yaşayan insanlarız. Bunun haricinde  binlerce gezegen ve daha keşfedilmemiş olanlar çoklukta. Bu vido ile sizleri uzayda güzel bir yolculuğa götüreceğiz.İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

2 yorum:

  1. Ne güzel yapılmış bir videodur bu resmen beni benden aldı uzaya çıkmış kadar oldum çok güzel görüntüler çekilmiş izledikçe izleyesim geliyor :)

    YanıtlaSil
  2. Efektler harika bizler için uzay turisti olmak hayalden öte birşey o yüzden video iyi geldi :)

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if