Inferno Filmi (2016)

ibrahim fırat | Perşembe, Mart 10, 2016 | 0 yorum
Inferno - Cehennem Filmi Hakkında:


Filmin vizyon tarihi "14 Ekim 2016" Orjinal ismi "Inferno" diğer adı ise "cehennem" filmin yönetmeni "Ron Howard" tür olarak ise "Gerilim , Gizem , Macera" içeriklidir. Oyuncularından öne çıkan isimler şunlardır: "Tom Hanks , Ben Foster , Omar Sy , Irfan Khan , Felicity Jones", 2016 - ABD , Japonya , Macaristan , Türkiye yapımı sinema filmidir.

Cehennem - Inferno Filmi Özeti:


İçerik güncellenecektir. 

Inferno Trailer (Fragmanı) İzle 2016


Not: Bu video "THEFATLOS" isimli youtube kanalından alınmıştır.


İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if