Deepwater Horizon Filmi (2016)

ibrahim fırat | Çarşamba, Mart 16, 2016 | 0 yorum
Deepwater Horizon 2016 Filmi Hakkında:


Filmin vizyon tarihi "30 Eylül 2016" ve yönetmeni "Peter Berg" oyuncularından bazıları ise "Mark Wahlberg , Kate Hudson , John Malkovich , Dylan O'Brien , Kurt Russell" Deepwater Horizon filminin türü ise "Aksiyon , Dram , Gerilim" içeriklerini barındırır. 2016 ABD yapımı sinema filmidir.

Deepwater Horizon Filminin Özeti:


2010 yılı Nisan ayındayız.  Burada  çok büyük bir  çevre felaketi ile karşı karşıya kalmıştır.  Deepwater Horizon petrol yatağı Meksika civarında patlamıştır. Ve çok büyük hasatlara neden olmuştur.  Bu olayda  ortalama 11 kişi hayatını kaybetmiş ve 17 kişide yaralanmıştır.  Bu konuyu anlatan güzel filmdir.

Deepwater Horizon Official Trailer Teaser (2016) 1 Fragman Görsellerle

Bu video "pink light" Youtube kanalından alınmıştır.


İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if