Jack Reacher 2 Filmi (2016)

ibrahim fırat | Salı, Mart 08, 2016 | 1 yorum
Jack Reacher 2 - Jack Reacher: Never Go Back 2016 - 2017 Filmi


Filmin yönetmeni "Edward Zwick" Vizyon tarihi "21 Ekim 2016" ve oyuncu kadrosundan öne çıkan isimler ise "Tom Cruise , Cobie Smulders , Aldis Hodge , Danika Yarosh" Jack Reacher 2 filminin türü ise "Aksiyon , Dram , Gerilim , Gizem , Suç" içeriklerine yer verilmiştir. 2016 ABD yapımıdır.

Jack Reacher 2 Filmi filminin özeti:


Güncellenecek..
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , , , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

1 yorum:

  1. Sabırsızlıkla beklediğim bir film, fakat filmleri çıkmasına yakın duyursalar çok iyi olur. 21 Ekim'e kadar beklemek çok zor..

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if