Kubo and the Two Strings Filmi (2016)

ibrahim fırat | Salı, Mart 08, 2016 | 0 yorum




Kubo and the Two Strings 2016 Filmi Hakkında:


2016 yılı Ekim ayında vizyona girecek animasyon içerikli sinema filmidir. Filmin adı "Kubo and the Two Strings", yönetmen koltuğunda oturan ünlü isim "Travis Knight" ve seslendiren ünlü isimlerin bazıları "Charlize Theron , Ralph Fiennes , Matthew McConaughey , Rooney Mara , Cary-Hiroyuki Tagawa" ile çok güzel bir animasyon filmi olacağı şimdiden bellidir.  2016 ABD yapımıdır.

Kubo and the Two Strings Filmi  filminin özeti:


Güncellenecek....

Kubo and the Two Strings - Official Film Trailer (Fragmanı) izle


(Bu video "HOLLYWOOD MOVIES TRAILERS HD" youtube kanalından embed kodu ile alınmıştır.)






İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if