Bonzai ve Zararları Nedir? sinema

OneDrive (Microsoft SkyDrive) 17

ibrahim fırat | Cuma, Mart 04, 2016 | 2 yorum

OneDrive (Microsoft SkyDrive) 17 İndir..

      PROGRAM BİLGİLERİ        PROGRAM
Üretici Firma Microsoft
Lisans Ücretsiz
Dil Desteği ( Arayüz ) Türkçe
Program Boyutu 7 MB
İşletim Sistemi Windows 7
Ekleyen İbrahim Fırat
Program Kategorisi Yedekleme - Kurtarma
Açıklama ( Özellikleri ) Bu program  dosyaları depolamaya aynı zamanda paylaşmaya yarayan "Microsoft"  tarafından geliştirilmiş ücretsiz olarak sunulan yazılımdır.

OneDrive klasörünüze bir dosyayı koymayı unutsanız bile, OneDrive.com'dan bilgisayarınızdaki tüm dosya ve klasörlere ulaşabilirsiniz...
    Programı İndirmek için  > > >https://oneclient.sfx.ms/Win/Direct/17.3.6301.0127/OneDriveSetup.exeİçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

2 yorum:

  1. Tam aradığım programı buldum, teşekkür ederim. Yedek almak sürekli değişen dosyaları güncellemek ölüm gibi geliyordu, bu program sayesinde bu durumdan kurtuldum.

    YanıtlaSil
  2. otomatik yedekleme seçeneği açık ise gerçekten herşeyi yedeklemek için çabalayıp internet hızınızı ciddi anda yavaşlatan ve durumun farkına vardığınız süreye kadar size interneti ızdıraba çeviren bir program

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if