Ouija 2 Filmi (2016)

ibrahim fırat | Salı, Mart 08, 2016 | 0 yorum
Ouija 2 Filmi Hakkında:


Filmin vizyon tarihi "21 Ekim 2016" ismi "Ouija 2" bir önceki filmin devamıdır. Yönetmeni "Mike Flanagan" Tür olarak "gerilim ve korku" içeriklerini barındırmaktadır. Sağlam oyuncu kadrosu "Elizabeth Reaser , Doug Jones , Lin Shaye , Annalise Basso , Sam Anderson" ve 2016 ABD yapımı sinema filmidir.

Ouija 2 Filminin özeti:

Zamanı geldiğinde güncellenecektir..
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if