Sing Filmi (2016)

ibrahim fırat | Salı, Mart 01, 2016 | 0 yorum
Sing 2016 Film Tanıtımı:


ABD yapımı filmin vizyon tarihi net olmamakla birlikte en belirgin tarih "02 Aralık 2016"dır. Sing filmi içerik olarak "Animasyon , Komedi , Müzikal" barındırmaktadır. Yönetmeni "Garth Jennings" ve seslendirmesini yapan kişiler "Scarlett Johansson , Reese Witherspoon , Matthew McConaughey , John C. Reilly , Seth MacFarlane" ile 2016 yılının sonlarında 2017'ye yakın zamanda gösterime girecektir.

Sing Filminin Özeti:

Şuan için özeti mevcut değildir ilerleyen zamanlarda bu sayfa güncellenecek ve özet girilecektir.
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if