Sly Cooper Filmi (2016)

ibrahim fırat | Salı, Mart 08, 2016 | 0 yorum
Sly Cooper 2016 Filmi İnceleme:


2016 yılında vizyona girecek olan sinema filminin vizyon tarihi "21 Ekim 2016"dır. Yönetmeni "Kevin Munroe" ve filmi seslendirenlerden bazıları ise "Chris Murphy , Ian James Corlett , Matt Olsen" tür olarak bu film "Animasyon , Aile , Komedi" içeriğini barındırmaktadır. Ailecek izlenecek filmlerdendir.

Sly Cooper Filminin özeti:


İleri ki zamanlarda güncellencektir.

SLY COOPER Movie Trailer (Fragmanı izle)


(Not: Bu video "Movie Trailers" youtube kanalından embed kodu ile alınmıştır.)

İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if