Star Wars Anthology: Rogue One Filmi (2016)

ibrahim fırat | Salı, Mart 01, 2016 | 0 yorum
Rogue One: A Star Wars Story - Star Wars Anthology: Rogue One Filmi Tanıtımı.


2016 filmi olan "Star Wars Anthology" vizyon tarihi "16 Aralık 2016", macera tutukunları, aksiyon sevenler ve fantastik içerikli filmlerden hoşlananlar için çok güzel yapıt olacak sinema filmidir. Filmin yönetmeni "Gareth Edwards" Oyuncu kadrosundan öne çıkanlar ise "Forest Whitaker , Donnie Yen , Mads Mikkelsen , Felicity Jones , Diego Luna" ABD 2016 yapımıdır.

Star Wars Anthology: Rogue One Filminin özeti:

Film fragmanı ve özeti film çıktığında tam olarak kesinleştiği zaman konumuza eklenecektir.
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if