The founder

ibrahim fırat | Perşembe, Mart 31, 2016 | 0 yorum
The - founder 2016 Filmi İnceleme:

Kurucu - The Founder filminin vizyon tarihi "09 Eylül 2016" Filmin türü "Biyografi , Dram" içeriklidir. Ve yönetmeni "John Lee Hancock" oyuncularından bazı isimler şunlar "Patrick Wilson , Michael Keaton , Linda Cardellini , Laura Dern , John Carroll Lynch" Senyaryoyu yazan ise "Robert D. Siegel" 2016 ABD yapımı sinema filmidir.

The founder filmin özeti:

Şuan net bilgiler olmadığından dolayı özetini sunamıyoruz. Netleşince özet güncellenecektir.
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if