Kaplan Domuzu Canlı Yedi!

ibrahim fırat | Perşembe, Mart 24, 2016 | 3 yorum
Domuzu Canlı yiyen Kaplan Video izle


Hayvanlar fıtratları gereği bazı şeyleri yapar. Aç kalmamak için besin ihtiyacını gidermek için iç güdüleri ile bunları yapar. Bu yüzden kaplana kötü gözle bakmamak lazım. Sonuç olarak domuzda hayvandır. Can taşır onunda fıtratında gereken şeyleri yapmak var.

Bu video "AlanyaHolidays" isimli yotube kanalından alınmış o kişi tarafından Youtube kanalına eklenmiştir.


İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

3 yorum:

  1. off buneydi be böyle içim dışım birbirine girdi. Acaba canlı değilmiydi hiç hareket etmiyor gibiydi şok falan mı geçirdi.

    YanıtlaSil
  2. Hayvan artık nasıl acıkmışsa öldürmeden yemeğe başladı vahşet gibi görünsede doğal hayatın gerçekleri..

    YanıtlaSil
  3. böyle videoları youtube nasıl onaylıyor? biz en ufak bir meme ucu göstersek hemen çakıyor topluluk kuralı ihlalini bu nedir arkadaş, çoluk çocuk dolu youtube..

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if