iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Vodafone arena açılış ne zaman yapılacak?

6 Mart 2016 - # # # #


2013 yılında inşa edilmeye başlanmış fakat bazı sorunlar nedeniyle ara verilmiş ve sonra tekrar olarak çalışmalar devam edilmiştir. Ve bir kaç sene geçmesine rağmen kısa sürede "vodafone arena" yakın bir zamanda açılacaktır.

Vodafone arena açılış ne zaman yapılacak?

Peki Vodafone Arena Ne Zaman Açılacak?


Edinilen bilgilere göre tarihe adını yazmış olan başkan "Süleyman Seba"nın doğum tarihi olan "5 Nisan 2016" tarihinde açılacağı söylenmektedir. Ve bunun haricinde ilk maç ise "9 Nisan 2016" tarihinde Bursaspor ile oynanacaktır. Yorumlar

 1. Çok güzel bir stadyum yaptılar . İnşallah Galatasarayın stadyumu gibi saçma sapan sorunlarla karşılaşmaz.

  YanıtlaSil
 2. İnşallah verdikleri tarihte açılışı gerçekleştirirler. Çok kaldı bu stadın açılışı. Bi stad yapımı 3-7 yıl sürermi ya. Ben mutlaka istanbulda olursam açılışa gideceğim.

  YanıtlaSil

 3. Edinilen bilgilere göre tarihe adını yazmış olan başkan "Süleyman Seba"nın doğum tarihi olan "5 Nisan 2016" tarihinde açılacağı kesin olmamakla birlikte böyle bekleniyor. hadi hayırlısı.

  YanıtlaSil
 4. tam olarak bitmeden açmasınlar, faydasından çok zararı olur. tt arena öyle oldu, timsah arena da öyle oldu

  YanıtlaSil
 5. Bi Açılamadı gitti bu da ne sahaymış arkadaş. Ama gerçekten çok güzel oldu Beşiktaş'ın hakkını vermek lazım

  YanıtlaSil
 6. Türkiye'nin en iyi stadyumu olacak bence bulunduğu konumda çok iyi.

  YanıtlaSil
 7. 3 senedir bitiremediler valla ben bile merak ediyorum su stadın nasıl olacağını umarım sorunsuz şekilde açılışı yaparlarda beklentileri karşılar

  YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.