Avira AntiVir Rescue System 13.11.28.01

ibrahim fırat | Cuma, Nisan 22, 2016 | 1 yorum
Avira AntiVir Rescue System 13.11.28.01 İndir.

      PROGRAM BİLGİLERİ        PROGRAM
Üretici Firma Avira GmbH
Lisans Ücretsiz
Dil Desteği ( Arayüz ) İngilizce
Program Boyutu 281 MB
İşletim Sistemi Windows 7
Ekleyen İbrahim Fırat
Program Kategorisi Yedekleme - Kurtarma
Açıklama ( Özellikleri ) Avira programını hemen hepimiz biliriz ve her  zaman ücretsiz olarak kullanıcılara sunuldu. Buda ücretsiz olarak sunulan "Avira AntiVir Rescue System 13.11.28.01" yazılımı ile açılamayan bilgisayarlarınızı, işletim sistemi çökmüş olan pcleri açmanıza ve onarmanıza yardımcı olur. Ayrıca  çökmüş işletim sisteminizi boot etmenize ve daha bir çok özellik ile verileri kurtarmaya yarayan bir yazılımdır.
    Programı İndirmek için  > > >Aşağıdaki Bağlantı Adresini Kullanın

http://professional.update.avira.com/package/rescue_system/common/en/rescue_system-common-en.exe
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

1 yorum:

  1. avira özellikle web konusunda çok müthiş bir koruma sağlıyor. Bilgisayarıma bu gün format attım ve hemen avirayı kurdum. Deneyin wirüslerden korunmak için gerçekten etkili bir program.

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if