Before I Wake Filmi (2016)

ibrahim fırat | Salı, Nisan 12, 2016 | 0 yorum
Before I Wake 2016 sinema filmi hakkında:


Filmin yönetmen koltuğunda oturan "Mike Flanagan" ve oyuncu kadrosu "Kate Bosworth , Thomas Jane , Jacob Tremblay , Dash Mihok , Annabeth Gish" Before I Wake filminin türü ise "Gerilim , Korku" içeriklerini barındırmaktadır. ABD yapımı 2016 sinema filmidir.

Before I Wake Filminin Özeti:


Birbirlerini çok seven bir çift vardır ve bir zaman sonra bir evlat edinme kararı alırlar. Hayatları huzur ve çok mutlu geçen bu çift kararında ısrarlıdır. Ve oldukça sevimli olan bir çocuk edinirler evlerini ona sunarlar. Ancak bu çocukta bir anormallik vardır. Belli bir süre sonra bu ortaya çıkar. Uyku sorunu vardır aynı zamanda rüyada gördükleri gerçeklere yansımaktadır.

Before I Wake Filminin Fragmanını İzle


Not: Bu video "Relativity Media" youtube kanalından alınmıştır.

İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if