BEYNİ YERE DÜŞEN ADAM

ibrahim fırat | Pazar, Nisan 10, 2016 | 1 yorum
BEYNİ YERE DÜŞEN ADAM ve Akıl Sır Erdirilemeyen İlginç Hikayesi İzle

Nasıl hayatta kaldı kimse inanamadı, inanılmaz bir olay korkunç bir iş kazası ve beyninin bir bölümünü yere düşüren Phineas Gage..

Bu video "Meraklı Kanal" Youtube kanalından alınmıştır. Farklı ve değişik bilgiler yer almaktadır. Takip etmeniz önerilir.


İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

1 yorum:

  1. Evet böyle vakalar olabiliyor. KAder işte öldürmeyen allah öldürmez diye boşuna demiyorlar ama adamın hayatına psikoloji anlamda bir zararı olmuşş galiba

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if