Extraction Filmi (2015)

ibrahim fırat | Salı, Nisan 12, 2016 | 1 yorum
Extraction Sinema filmi inceleme:


Ülkemizde vizyona girecek tarih "05 Ağustos 2016" filmin yönetmen koltuğunda oturan isim "Steven C. Miller" tür olarak ise gerilim içeriklidir. Extraction filminin oyuncu kadrosu "Bruce Willis , Kellan Lutz , Gina Carano , Summer Altice , Sam Medina" ve ortalama 1 saat 20 dakika süremektedir. 2015 ABD yapımı sinema filmidir.

Extraction Filminin özeti:


Güncellenecek.


Extraction Filminin Fragmanını İzle


Bu video "Lionsgate Movies" adındaki kişinin youtube kanalından embed kodu ile alınmıştır.


İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

1 yorum:

  1. Bruce Willis'in oynadığı hiç bir film kötü olmadı bu zamana kadar yine kaliteli bir film bizleri bekliyor konusuda baya güzel filmin çıkınca göreceğiz birde..

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if