iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Julieta Filmi (2016)

10 Nisan 2016 - # #


Julieta - Silencio 2016 sinema filmi hakkında:


Filmin vizyon tarihi "12 Ağustos 2016" yönetmeni "Pedro Almodóvar", Julieta filminin türü ise drama içeriklidir. Oyuncularından bazıları ise "Michelle Jenner , Daniel Grao , Darío Grandinetti , Adriana Ugarte , Emma Suárez" İspanya yapımı 2016 sinema filmidir.

Julieta Filminin Özeti:


1985 senesinden beri Juliet'in 2015 yılına kadar yaşamış olduğu sıkıntıları konu almaktadır. Bu 30 senelik uzun bir zaman diliminde gerçekleşen olaylara hep beraber tanık olacağız.

Julieta - Silencio Filminin Fragmanını İzle


Bu video "JoBlo HD Trailers" isimli youtube kanalından alınmıştır.
Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.