Julieta Filmi (2016)

ibrahim fırat | Pazar, Nisan 10, 2016 | 0 yorum
Julieta - Silencio 2016 sinema filmi hakkında:


Filmin vizyon tarihi "12 Ağustos 2016" yönetmeni "Pedro Almodóvar", Julieta filminin türü ise drama içeriklidir. Oyuncularından bazıları ise "Michelle Jenner , Daniel Grao , Darío Grandinetti , Adriana Ugarte , Emma Suárez" İspanya yapımı 2016 sinema filmidir.

Julieta Filminin Özeti:


1985 senesinden beri Juliet'in 2015 yılına kadar yaşamış olduğu sıkıntıları konu almaktadır. Bu 30 senelik uzun bir zaman diliminde gerçekleşen olaylara hep beraber tanık olacağız.

Julieta - Silencio Filminin Fragmanını İzle


Bu video "JoBlo HD Trailers" isimli youtube kanalından alınmıştır.


İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if