Kanlı Girdap Filmi (2016)

ibrahim fırat | Pazartesi, Nisan 18, 2016 | 0 yorum
Kanlı Girdap - The Ghosts of Garip 2016 sinema filmi inceleme:


ABD ve Türk yapımı olan kanlı girdap sinema filminin vizyon tarihi "22 Temmuz 2016" filmin yönetmeni ise "Patricio Valladares" ve oyuncu kadrsundakiler "Selma Ergeç , Selim Bayraktar , Natalie Burn , Guillermo Iván , Gianni Capaldi" kanlı girdap filminin türü ise korku içeriklidir. 2016 Türkiye ve ABD yapımı sinema filmi.

Kanlı Girdap - The Ghosts of Garip Filminin Özeti:

Filmin çıkış tarihine yakın zamanlarda özeti geniş olarak sayfamıza işlenecektir.
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if