Özgecan Aslan'ın katili öldürüldü!

ibrahim fırat | Pazar, Nisan 10, 2016 | 0 yorum
Özgecan Aslan'ın katili öldürüldü Haberi:


Son dakika haberi olarak bunu sizlere bildirelim. Özgecan Aslan cinayetinden hüküm yiyen yaratık öldürüldü. Ve son dakika haberi olarak kısa bir zaman önce bildirildi.

Müebbet hapis cezası ile mahkum edilen bu kişi ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı ve orada öldüğü bildirildi. detaylar gelecek.
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if