iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

yedekparcatr.com sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

The Boss Filmi (2016)

20 Nisan 2016 - # #


The Boss 2016 Komedi Filmi İnceleme:


Filmin yönetmenliğini yapan ünlü isim "Ben Falcone" ve oyuncu kadrosundan bazıları "Kristen Bell , Peter Dinklage , Kathy Bates , Melissa McCarthy , Tyler Labine", The Boss filminin türü ise komedi içeriklidir. Bu filmin diğer ismi ise "Michelle Darnell" olarak bilinmektedir. 2016 ABD yapımı sinema filmlerindendir.

The Boss Filminin Özeti:


Ticaret alanında oldukça iyi bir konma sahip ve kendi alanında çığır açmış bir kişi yapmış olduğu bir olaydan dolayı ceza evine mahkum edilir. Belirli bir süre hapishanede kaldıktan sonra çıkar ve Amerikanın yeniden gözdesi olma peşindedir. Ve nihayetinde olur zaten ve kazık attığı insanlar onu asla unutmayacaktır.

The Boss Filminin Fragmanını izle


Not: Bu video "Movieclips Trailers" adındaki bir Youtube kanalından embed kodu ile alınmıştır.Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.