The Shallows Filmi (2016)

ibrahim fırat | Salı, Nisan 12, 2016 | 0 yorum
The Shallows 2016 sinema filmi hakkında:


Filmin vizyon tarihi "05 Ağustos 2016" ve yönetmeni "Jaume Collet-Serra" tür olarak drama içeriklidir. Belli olan oyunlardan bir kaçı "Jaume Collet-Serra" ABD yapımı 2016 sinema filmi.

The Shallows Filminin Özeti:


Uzun metrajları bu film hakkında öze henüz belirlenmiş değildir. Güncellenecektir.

The Shallows Filminin 1. Fragmanını İzle


Not: Bu video "Movieclips Trailers " isimli youtube kanalından alınmıştır.İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if