The Space Between Us Filmi (2016)

ibrahim fırat | Perşembe, Nisan 07, 2016 | 1 yorum
The Space Between Us 2016 Sinema Filmi Hakkında:


Filmin vizyon tarihi "19 Ağustos 2016" filmin türü ise "Bilim kurgu ve dram" içeriklidir. Filmin yönetmeni "Peter Chelsom" ve oyuncularından öne çıkan isimler ise "Gary Oldman , Carla Gugino , Britt Robertson , Asa Butterfield , Janet Montgomery" ile ABD yapımı 2016 sinema filmi.

The Space Between Us Filminin Özeti:


Yakında Güncellenecektir.

The Space Between Us Filmi Fragmanını İzle


Not: bu video "The Space Between Us" adındaki bir youtube kanalından embed kodu ile alınmıştır.


İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

1 yorum:

  1. Uzay ve bilim kurgu içerikli her film ilgimi çeker fragmanını izledim umarım filmin tümüde güzeldir

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if