İlginç Bir Hile

ibrahim fırat | Pazar, Nisan 24, 2016 | 4 yorum
Kim Milyoner Olmak İster de hile yapan yarışmacı olarak izlenen video.

Bize göre hile değil karşı tarafın el çabukluğu ve bilgi becerisidir.

Bu video "Kar Baykuşu" isimli youtube kanalından alınmıştır.


İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

4 yorum:

 1. Hile diyemeyiz ki buna adam akıllıca davranmış telefon şokerini doğru kullanmış

  YanıtlaSil
 2. Sonuc olarak boyle bir joker hakki verilmis bu olasiligi da hesaplamis olmalari lazimdi bence

  YanıtlaSil
 3. bu durum kenan ışık döneminde de bir kaç kez yaşanmıştı hatta birisinde klavye sesleri çatur çutur geliyordu. Birinde Kenan Işık google diye bağırmıştı. Telefon ile joker haklarında dikkat edin, genel de bu tip bilgisayar başında direk ordan sorgulatabilecek kişiler oluyor :)

  YanıtlaSil
 4. o yarışmaya bende başvurdum çağırmadılar bile, al işte gidenlere bak. yazıktır günahtır eğlence programında bile hak/para çalıyorlar.

  YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if