Bonzai ve Zararları Nedir? sinema

Belgica Filmi (2016)

ibrahim fırat | Salı, Mayıs 10, 2016 | 1 yorum

Belçika - Belgica 2016 Filmi Hakkında İnceleme:


Filmin vizyon tarihi "24 Haziran 2016" ve yönetmeni "Felix Van Groeningen" , Belgica filminin oyuncularından bazları ise "Sam Louwyck , Stef Aerts , Dominique Van Malder , Sara De Bosschere , Charlotte Vandermeersch" 2016 sinema filminin türü ise drama içeriklidir. 2016 - Belçika yapımı sinema filmidir. Ortalama izlenme süresi 2 saat.  Filmin IMDb puanı on üzerinden 7/2'dir.

Belgica Filminin özeti:


İki kardes bir araya gelip bir iş kurmaya karar verirler ve bar işletmesi yapmaya başlarlar.  Tabi bu işin bu kadar kısa  zamanda iyi seviyeye geleceğini tahmin edemezlerdi.   Gün gelir Belçika'da en ünlü gece hayatının vazgeçilmez yerlerinden biri haline gelir.

Belgica filminin fragmanını izle


Not: Bu video "Moviepilot Trailer" isimli youtube kanalından alınmıştır.

İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

1 yorum:

  1. Haziran ayında bir çok güzel film yayınlanacak. Fragmanı izledim ve çok hoşuma gitti. İş kurmayı planlayan biri olarak filmi sabırsızlıkla bekliyorum.

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if