iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

yedekparcatr.com sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Kümes Filmi (2015)

10 Mayıs 2016 - # # #


Kümes - The Coop 2015 Filmi İnceleme:


Filmin yapımı 2015, ülkemizdeki vizyon tarihi ise "24 Haziran 2016" ve yönetmeni "Ufuk Bayraktar" , Kümes filminin oyuncu kadrosundan bazıları "Hasibe Eren , Ufuk Bayraktar , Pınar Balkış" , yapımcıları ise "Ufuk Bayraktar , Ali Adnan Özgür" Tür olarak dram içerikli ve ortalama izlenme süresi ise 1 saat 26 dakika sürmektedir. Yerli yapımdır. 2015 - Türkiye yapımı sinema filmi.

Kümes Filminin özeti:


Şun için özeti mevcut değildir.

Kümes Filmi ile ilgili  video.


bu video "İstanbul Kültür Sanat Vakfı" ismindeki youtube kanalından alınmıştır.
Yorumlar

  1. ufuk bayraktar varsa kesinlikle izlenir, adamda resmen jön tipi var. Bir türlü tam anlamıyla tutan bir projede başrol şeklinde rol alamadı ama ben inanıyorum. Bu adam iyi bir yerlere gelecek...

    YanıtlaSil
  2. ufuk bayraktarı böyle güzel bir projede görmek beni sevindirdi türkiyenin genç yeteneklerinden knedisi ezel dizisiyle keşfedilmişti başarılarının devamını dilerim..

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.