Sekerat - Son Filmi (2016)

ibrahim fırat | Perşembe, Mayıs 19, 2016 | 0 yorum
Sekerat 'Son' 2016 Filmi İnceleme


Filmin vizyon tarihi "10 Haziran 2016" yönetmeni "Şeyda Şen" Sekerat - Son filminin türü ise "Gerilim , Korku" ve oyuncu kadrosu "Meltem Miraloğlu , Almila Kuruoğlu , Esra Harmanda , Batuhan Aydar , Emre Koç" , 2016 - ABD yapımı sinema filmidir.

Sekerat - Son Filmi (2016) Filminin Özeti:


Seda güzel, genç ve alımlı ve mesleği olan ressamlıkta çok uzmandır. Ancak hayatı olumsuzluklarla dolmaya başlar. Yavaş yavaş travma geçirmeye başlar bu yüzden yaşamı altına üstüne gelir. Bu sebeple ruh değişimi olur yani psikolojisi iyice bozulmaya başlar ve bozulur. Ve taammen delirmek üzere olan seda diğer aleme doğru eğilim gösterir. Karanlık görülmeyen güçlerin etkisi altına girer. Tam olarak nedeni belli olmayan bu durumun sonunda gerçekler ortaya çıkar.

Sekerat SON FRAGMANINI İzle


Not: Bu video "sekerat SON" isimli youtube kanalından alınmıştır.


İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if