iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

yedekparcatr.com sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Sekerat - Son Filmi (2016)

19 Mayıs 2016 - # # #


Sekerat 'Son' 2016 Filmi İnceleme


Filmin vizyon tarihi "10 Haziran 2016" yönetmeni "Şeyda Şen" Sekerat - Son filminin türü ise "Gerilim , Korku" ve oyuncu kadrosu "Meltem Miraloğlu , Almila Kuruoğlu , Esra Harmanda , Batuhan Aydar , Emre Koç" , 2016 - ABD yapımı sinema filmidir.

Sekerat - Son Filmi (2016) Filminin Özeti:


Seda güzel, genç ve alımlı ve mesleği olan ressamlıkta çok uzmandır. Ancak hayatı olumsuzluklarla dolmaya başlar. Yavaş yavaş travma geçirmeye başlar bu yüzden yaşamı altına üstüne gelir. Bu sebeple ruh değişimi olur yani psikolojisi iyice bozulmaya başlar ve bozulur. Ve taammen delirmek üzere olan seda diğer aleme doğru eğilim gösterir. Karanlık görülmeyen güçlerin etkisi altına girer. Tam olarak nedeni belli olmayan bu durumun sonunda gerçekler ortaya çıkar.

Sekerat SON FRAGMANINI İzle


Not: Bu video "sekerat SON" isimli youtube kanalından alınmıştır.Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.