Ramazan Bayramı (2016)

ibrahim fırat | Salı, Temmuz 05, 2016 | 0 yorum
Bu sene Mübarek Ramazan ayı çok iyi geçti neredeyse yaz havası hiç  yoktu denecek kadar azdı. Ve oruç tutanlar için bulunmaz bir nimet ve Allah  (c.c)'ın bizlere ikramı olarak düşünmekteyiz.

Ramazan-ı Şerif ayı başladığında çok sevinçliydik ve bu Mübarek ayı sabırsızlıkla bekliyorduk. Nihayet geldi ve bugün geçti. Bu seferde Herkes olmasa da dahi bizler üzüldük. Çünkü  bu ay kadar kıymetli bir ay ve bu ayın içinde bulunan Kadir gecesi  bir gece hiçbirinde yok. 

Bu yüzden seneye ölmediğimiz takdirde tekrar kavuşacağımızı umuyoruz. Ve herkese hayırlı bayramlar diliyorum

Ramazan Bayramı (2016)
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if