Restore Point Creator 4.5 Build 2

ibrahim fırat | Çarşamba, Temmuz 20, 2016 | 0 yorum
Restore Point Creator 4.5 Build 2 İndir..

      PROGRAM BİLGİLERİ        PROGRAM
Üretici Firma Tom Parkison
Lisans Ücretsiz
Dil Desteği ( Arayüz ) İngilizce
Program Boyutu 701 KB
İşletim Sistemi Windows 7
Ekleyen İbrahim Fırat
Program Kategorisi Yedekleme - Kurtarma
Açıklama ( Özellikleri ) Oldukça  gelişmiş bir  program. Bu yazılım ile en hızlı şekilde geri yükleme noktası oluşturma imkanı sağlıyorsunuz.

Geri yükleme noktası  oluşturmada en iyisi diyebiliriz. Aynı zamanda oluşturulmuş geri yükleme noktasını düzenleme de yardımcı bir programdır.

Bu sayede bilgisayarınızda herhangi bir arıza durumu meydana geldiği zaman hızlı bir biçimde sisteminizi en iyi zamana ayarlayarak o güne yükleyerek sisteminizi onarabilirsiniz.

Ücretsiz olarak "Tom Parkison" firması tarafından geliştirilmiş ve kullanıma sunulmuştur.
    Programı İndirmek için  > > >http://www.toms-world.org/Install%20Restore%20Point%20Creator.exe
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if