iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

yedekparcatr.com sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

En Sevilen Aksiyon Oyunları

23 Ağustos 2016 - #El-göz koordinasyonu gerektiren aksiyon ve macera oyunları, zorlu engellerin aşılması gereken bir tür video oyunudur. Oyun türleri içerisinde en sevilen ve en çok oynanan kategoriler arasında yer almaktadır.
aksiyon oyunları indir


Gerçek zamanlı strateji oyunlarını da içerisinde barındıran aksiyon oyunlarını aksiyon oyunları indir yazarak telefonunuza ya da bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
            
Dövüş, hedef vurma, nişan alma, hedefe ulaşma gibi alt türleri bulunan bu oyunlar, aynı zamanda beyin geliştirici özellikte üretilen yaratıcı oyunlardır. Hatta bazı oyunlar büyük ölçüde dikkat ve konsantrasyon gerektirmektedir. Bu nedenle oynamak için konsantrasyonunuzu üst seviyelerde tutmanız önemlidir.
               
Bilişsel ve yaratıcı özellikleri bulunan bu oyunlardan biri olan zombi oyunları zombileri bulup, etkisiz hale getirmeyi gerektiren aksiyon oyunlarındandır. Zorlu engeller içeren bu oyunlarda yüksek puan elde etmek oldukça önemlidir. Düşmanları yenerek alınacak yüksek puanlar, oyundaki heyecanı da üst seviyelere çıkarmaktadır.
               
Aksiyon alanında birbirinden güzel pc, web ve mobil oyunlarını bir arada bulabileceğiniz Hounds Online en sevilen aksiyon oyunlarını houndsonline.com/tr internet sitesi üzerinden oyun severlerin beğenisine sunmaktadır.
Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.