Bonzai ve Zararları Nedir? sinema

Sağlam Binalar için Çelik Profil

Barış Sarsu | Perşembe, Ağustos 25, 2016 | 0 yorum

Ülkemiz deprem fay hatları bakımından hemen hemen her bölgesinde riskler barındıran bir yerde bulunmaktadır. Bu şekilde ciddi tehditlere maruz kalan yaşam alanlarımızda doğal afetlere karşı önlemler almak ve yapıların dayanıklılık sürelerini uzatmak amacı ile çelik profil ürünler yapım aşaması sırasında kullanılabilir.

çelik profil


Çelik Çatı Ağır Olur Mu?

Evlerin üzerinde en büyük yük oluşturan yerlerinden biri çatılar olmaktadır. Çatıların inşası sırasında bu yükün azaltılabilmesi için hafif malzemeler kullanılması önemlidir. Çok kolay bir şekilde şekil alabilen çelik çatı uygulaması ile yapılar için en hafif çözümlerden birini elde etmek mümkün olmaktadır.

C Profil Nerden Alınır?

Her ne kadar makineler tarafından üretimleri gerçekleştiği için hepsinin standart yapılara sahip olduğu düşünülse de c profil üretimi ve satışı gerçekleştiren yerlerin ürünleri arasında farklılıklar bulunmaktadır. Bu farklılıkları ortaya çıkaran sebepler çeliğin işlenmesi sırasında yapılan faaliyetlerden kaynaklanmaktadır. Hekimprofil.com adresindeki siteden ulaşabileceğiniz Hekim Profil ile çelik profillerle ilgili tüm konularda uygun fiyatlarla ürün satın alabilirsiniz.İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if